Zostaliśmy Organizacją Pożytku Publicznego

5 lt. 2020

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom ma status OPP

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, iż z dniem 5 lutego 2020 roku Stowarzyszenie Harfa Dzieciom uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

Uzyskanie przez Stowarzyszenie statusu OPP pozwiązane jest z osobistym marzeniem i determinacją jej założycieli – Pani Anny Sikorzak-Olek, która po długich staraniach, dziś snuje już dalsze plany, jak zrobić, żeby każde dziecko, które chce – mogło uczyć się grać na harfie. Stowarzyszenie dzięki zaangażowaniu członków od początku działalności wykazuje się aktywnością w zakresie organizacji pomocy dla dzieci i jest dla nich źródłem niesamowitej satysfakcji.

Dzięki uzyskaniu statusu OPP każdy podatnik może przekazać 1% swojego podatku dochodowego na cele realizowane przez Stowarzyszenie.

Każdy może przekazać 1% 

Wszystkich sympatyków Stowarzyszenia zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego przy okazji corocznego rozliczania PIT na rzecz Stowarzyszenia Harfa Dziociom.
KRS 0000325784
Cel szczegółowy: na cele statutowe

Dzięki Twojemu wsparciu podopieczni Stowarzyszenia będą mogli rozwijać swoje pasje i talenty.

Ostatnio dodane

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom serdecznie zaprasza na mistrzowski kurs harfowy wybitnej ukraińskiej harfistki - pani Veroniki Lemishenko. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2022 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej nr 4 im. Karola Kurpińskiego, przy...

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

Pin It on Pinterest