Zarina w Wirtuozi V4 + talent show

25 lis 2020

27 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się nadawanie w TV Kultura relacji ze wspaniałego  konkursu „Virtuozi-v-4”, w którym bierze udział nasza harfistka ZARINA ZARADNA.

Program Virtosos wystartował sześć lat temu i zrewolucjonizował węgierską telewizję. Stał się jednym z najwyżej ocenianych programów w telewizji publicznej w ciągu kilku tygodni. Virtuosos jest wyjątkowy, ponieważ koncentruje się na odkrywaniu młodych talentów muzyki klasycznej i cieszy się coraz większym zainteresowaniem również zagranicą. Producentom udało się skutecznie spopularyzować program na Węgrzech. Nawet ci, którzy nie słuchali muzyki klasycznej, zaczęli zwracać uwagę na jej twórców.

Zachęcam do śledzenia informacji o tym konkursie na TV Kultura:

4.12 godz. 19:00 – ćwierć finał

11.12 godz. 19:00 – pół finał

17.12 godz. 19:00 – FINAŁ

18.12 godz. 19:00 – SUPER FINAŁ

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/wirtuozi-v4-miedzynarodowy-talent-show

https://www.youtube.com/watch?v=IinJwNnbWdM

Ostatnio dodane

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom serdecznie zaprasza na mistrzowski kurs harfowy wybitnej ukraińskiej harfistki - pani Veroniki Lemishenko. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2022 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej nr 4 im. Karola Kurpińskiego, przy...

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

Pin It on Pinterest