ZAPROSZENIE NA KONKURS HARFY CELTYCKIEJ W ŁODZI

3 lp. 2019

Szanowni Państwo,

chciałabym zaprosić Państwa do przygotowania Uczniów i udziału w V Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura na Harfę Celtycką” w Łodzi w dniach 25-26 października 2019r.

Tym razem przyjrzymy się postaci Pana Kuleczki, bohatera książek Wojciecha Widłaka. Mam nadzieję, że dzieci znają tę opowieść; jeśli nie, zachęcam do poczytania. Są to cudowne opowiadania o tym, jak odnajdywać wyjątkowość w codziennych chwilach, jak radzić sobie z zaskakującymi sytuacjami i jak zachować dziecięce spojrzenie i radość przez całe życie.

Udało mi się zaprosić autora książki na nasz konkurs, spotkanie będzie nosić tytuł „Między harmonią i Katastrofą” (Katastrofa to imię kaczuszki, bohaterki opowiadań).

Jako utwory obowiązkowe, do wyboru mamy dwa cykle utworów, Kamila Cieślika z AM w Gdańsku i znanej nam już Zuzanny Niedzielak z Łodzi.

Młodsza grupa wybiera jedną część cyklu, starsza dwie. Można mieszać i wybrać z każdego cyklu po jednej części.

Życzę mnóstwa radości z czytania „Pana Kuleczki” i grania utworów konkursowych. Pozdrawiam – Dorota Szyszkowska-Janiak

Ostatnio dodane

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom serdecznie zaprasza na mistrzowski kurs harfowy wybitnej ukraińskiej harfistki - pani Veroniki Lemishenko. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2022 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej nr 4 im. Karola Kurpińskiego, przy...

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

Pin It on Pinterest