stypendium dla Dominiki Głowackiej

11 lst. 2020

Dominika Głowacka ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną Nr. 4 I Stopnia im. Karola Kurpińskiego w Warszawie z wyróżnieniem i z oceną celującą gry na harfie pod kierunkiem pani prof. Anny Piechury-Gabryś

Zdobyła wysokie umiejętności gry na harfie, poparte osiągnięciami w konkursach krajowych i międzynarodowych. Jest laureatem wielu konkursów. Obecnie uczęszcza do 1 klasy szkoły muzycznej II stopnia w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie ul. Bednarska 11.

Swieżo została przyjęta do grona stypendystów w muzycznej części programu Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci na rok szkolny 2020/21.

Ostatnio dodane

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom serdecznie zaprasza na mistrzowski kurs harfowy wybitnej ukraińskiej harfistki - pani Veroniki Lemishenko. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2022 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej nr 4 im. Karola Kurpińskiego, przy...

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

Pin It on Pinterest