Noworoczne impresje w CKR

W Centrum Kultury Raszyn odbył się w sobotę 1 lutego wyjątkowy koncert młodych muzyków. Nowoczesna sala koncertowa ma znakomitą akustykę. Połączonie harf, śpiewu i nastrojowego oświetlenia sprawiło, że widzowie domagali się bisów.

Koncert poprowadziła Pani Natalia Dymarska, znakomita harfistka, która nawiązała interakcję z widownią, zainteresowaną historią zespołu.

Wśród widzów znaleźli się prawdziwi miłośnicy harfy, ale też osoby, które mogły po raz pierwszy zobaczyć ten instrument, a przede wszystkim wysłuchać koncertu na tyle strun. Dla wszystkich była to okazja, by poznać młodych, świetnie zapowiadających się instrumentalistów, a wśród nich – przyszłe wielkie indywidualności.

Koncert odbył się dzięki inicjatywie Anity Jóźwik.

W zorganizowaniu wydrzenia pomógł Mariusz Smolicha – dyrektor Centrum Kultury Raszyn, wielki pasjonat harfy, dbający o promocję lokalnych młodych muzyków oraz ożywienie kulturalne miasta.

Ostatnio dodane

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Zaproszenie na kurs harfowy Veroniki Lemishenko

Stowarzyszenie Harfa Dzieciom serdecznie zaprasza na mistrzowski kurs harfowy wybitnej ukraińskiej harfistki - pani Veroniki Lemishenko. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2022 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej nr 4 im. Karola Kurpińskiego, przy...

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

Pin It on Pinterest