Noworoczne impresje w CKR

W Centrum Kultury Raszyn odbył się w sobotę 1 lutego wyjątkowy koncert młodych muzyków. Nowoczesna sala koncertowa ma znakomitą akustykę. Połączonie harf, śpiewu i nastrojowego oświetlenia sprawiło, że widzowie domagali się bisów.

Koncert poprowadziła Pani Natalia Dymarska, znakomita harfistka, która nawiązała interakcję z widownią, zainteresowaną historią zespołu.

Wśród widzów znaleźli się prawdziwi miłośnicy harfy, ale też osoby, które mogły po raz pierwszy zobaczyć ten instrument, a przede wszystkim wysłuchać koncertu na tyle strun. Dla wszystkich była to okazja, by poznać młodych, świetnie zapowiadających się instrumentalistów, a wśród nich – przyszłe wielkie indywidualności.

Koncert odbył się dzięki inicjatywie Anity Jóźwik.

W zorganizowaniu wydrzenia pomógł Mariusz Smolicha – dyrektor Centrum Kultury Raszyn, wielki pasjonat harfy, dbający o promocję lokalnych młodych muzyków oraz ożywienie kulturalne miasta.

Ostatnio dodane

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

Koncert Wiktorska Harp Open w Łodzi

21 maja 2022 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi zespół Wiktorska Harp Open wystąpił w koncercie na 1000 strun.

II Internetowy Festiwal Harfowy

II Internetowy Festiwal Harfowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Internetowym Festiwalu Harfowym Zima 2022 Stowarzyszenia Harfa Dzieciom!

Pin It on Pinterest